• Wyniki Konkursu Języka NIemieckiego

  Wyniki etapu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

 • Zaproszenie na Drzwi Otwarte oraz Targi Edukacyjne

 • Mikołaj Kujawa ze Swarzędza w finale VII Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

  Aż 71 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski zakwalifikowało się do finału ogólnopolskiego turnieju wiedzy logistycznej. Ostatni etap, w którym młodzi logistycy powalczą o cenne nagrody, odbędzie się 6 marca w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu

 • Szlachetna Paczka- dar serca.

  Jak co roku uczniowie ZS 1 włączyli się w grudniu 2014  w akcję Szlachetnej Paczki, organizowaną w okresie przedświątecznym dla rodzin potrzebujących wsparcia w tym pięknym, ale czasami trudnym czasie.

 • Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 z wizytą w Norwegii

  W dniach 16-23 listopada 2014 miał miejsce pierwszy wyjazd grupy 8 uczniów klasy drugiej Technikum Mechatronicznego do partnerskiej szkoły w Sande.

 • Obejrzyj film w telewizji swarzędzkiej STK

  Relacja z wieczoru poetyckiego w telewizji swarzędzkiej

Z naszej galerii