Sukces uczniów Jedynki w konkursie Wiem Wszystko

W styczniu bieżącego roku miała miejsce druga edycja konkursu dla uczniów szkół średnich „Wiem Wszystko”, organizowanego przez Studenckie Koła Naukowe Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Jak sama nazwa wskazuje, tematyka jego obejmowała wiedzę ogólną, w szczególności zagadnienia ekonomiczne, prawne, społeczne a także związane z geografią, historią i informatyką. W pierwszym, szkolnym etapie konkursu wzięło udział łącznie 301 uczniów z 15 szkół. Do półfinału, który odbył się w siedzibie Wyższej Szkoły Bankowej, zakwalifikowało się 49 uczniów z 13 szkół, w tym troje uczniów z naszej szkoły - Aurelia Kaczmarek z klasy 3 Technikum Ekonomicznego oraz Marcin Fuchs i Mateusz Rzyski z klasy 3 Technikum Informatycznego. Mateusz Rzyski zakwalifikował się do finału, w którym zajął ostatecznie trzecie miejsce premiowane atrakcyjną nagrodą. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!

/M. Szyperski/

Organem prowadzącym Swarzędzką Jedynkę jest Powiat Poznański