Uczniowie Swarzędzkiej Jedynki w gronie najlepszych młodych logistyków!!!

W organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu olimpiadzie wzięło udział 8745 uczniów z 284 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Finał tegorocznych olimpijskich zmagań odbył się w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu na początku marca 2018 roku. Wzięło w nim udział 62 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski, którzy wcześniej z powodzeniem uporali się z pierwszym i drugim etapem X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Uczniowie naszej szkoły zajęli  17 miejsce Piotr Polny i 18 miejsce Agata Przespolewska. Gdy rozpoczynaliśmy Olimpiadę Logistyczną nie spodziewałem się, że zainteresuje ona tylu młodych ludzi. Poziom Olimpiady z roku na rok rośnie, a w ocenie nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w tym roku zagadnienia, z którymi musieli borykać się uczniowie były szczególnie trudne. Tym bardziej się cieszę, że uczniowie tak znakomicie sobie z nimi poradzili” – powiedział podczas uroczystej gali X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej profesor Andrzej Korzeniowski, rektor Wyższej Szkoły Logistyki. Opiekunami, którzy przygotowali uczniów do olimpiady, była Pani Anna Łomot oraz Pan Krzysztof Schoepe nauczyciele przedmiotów logistycznych w ZS1 w Swarzędzu.

Agacie i Piotrowi serdecznie gratulujemy!!! Nam pozostało być dumnym z takich uczniów. Czekamy na kolejną edycję Olimpiady Logistycznej, w której to nasi uczniowie z pewnością zajmą tak samo wysokie miejsce jak Agata i Piotr.

Tekst: Anna Łomot

Zdjęcia: Anna Łomot i Krzysztof Schoepe