festyn

W tym celu uczniowie i pracownicy szkoły prezentowali swoje umiejętności, dzielili się z przybyłymi gośćmi swoimi pasjami, opowiadali o zainteresowaniach. Okazało się, że mamy w naszej szkole nie tylko zdolnych uczniów i nauczycieli, ale również wyśmienitych fotografów – można było podziwiać
wystawę fotograficzną, piosenkarzy – uczniowie i nauczyciele prezentowali swoje
możliwości wokalne, muzyków, tancerzy oraz kabareciarzy.

Odbyły się także zawody sportowe. Dziewczęta rozegrały mecz piłki nożnej, a chłopcy mecz szykówki. Na zawodników czekały nagrody w postaci koszulek z logo szkoły. W czasie festynu uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami sadzili symboliczne drzewka.

Największym zainteresowaniem wśród najmłodszych gości cieszyły się konkursy z nagrodami oraz  piękne, kolorowe rysunki, które powstawały na buziach maluchów. Zabawy z dużą, bajeczną chustą Klanzy wzbudziły zaciekawienie nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Największą  gratkę sprawiły podróże w nieznane w, zamienionej na niezwykły statek, kolorowej płachcie. Organizatorzy festynu zadbali także o „brzuszki” przybyłych gości. Można było spróbować tradycyjnej grochówki i chleba ze smalcem.

Wspaniałym zakończeniem imprezy był występ aktorów teatru "Usta – Usta Republika", którzy, po  zmroku, zaprezentowali swój spektakl pt. „Cadillac”.

Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy zaszczycili nas swoją obecnością znaleźli coś dla siebie i doświadczyli wielu wrażeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym gościom.