as

AS KOMPETENCJIW roku szkolnym 2009/2010 Zespół Szkół Nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu przystąpił do trzyletniego projektu „AS KOMPETENCJI”. Wtedy też spośród uczniów klas pierwszych technikum informatycznego, logistycznego, gastronomicznego i ekonomicznego szkoły utworzono dwie dziesięcioosobowe Uczniowskie Grupy Projektowe o kompetencji matematyczno-fizycznej (opiekun: Aleksandra Matusz) i kompetencji z przedsiębiorczości (opiekun: Iwona Winiarczyk).

Czytaj więcej

info

UWAGA!Odbiór świadect maturalnych po egzaminach poprawkowych we wtorek 13.09.2011 r. w godzinach od 13:00 - 14:00

Czytaj więcej

konkurs

  VI Ogólnopolski Przegląd Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności.Mateusz Paszkiewicz  po raz drugi laureatem! 8 kwietnia 2011 roku w L Liceum Ogólnokształcącym im. Ruy Barbosy w Warszawie odbył się finał VI Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Rytmy nieskończoności”. Mateusz Paszkiewicz, tegoroczny maturzysta III LO z klasy o profilu humanistycznym Swarzędzkiej Jedynki po raz drugi został laureatem tego prestiżowego konkursu! Mateusz otrzymał też jedno z wyróżnień specjalnych: Nagrodę Dyrektora L LO w Warszawie, Pana Wiesława Włodarskiego.

Czytaj więcej

berlin

Wycieczka do Berlina   Dnia 2 czerwca 2011 roku,  grupa zasłużonych uczniów z naszej szkoły wyjechała na wycieczkę do Berlina. Wyjazd został ufundowany przez Panią Annę Tomicką, Burmistrz naszego miasta. Kto pojechał i co robiliśmy? Znaleźli się wśród nas przedstawiciele klas: 1TI, 1TH, 1TE, 2D,2F, 2CS, 2BH, 2ATL, 2TE, 2BTI, 2ATI, 3TG, 3ATI, 3BTI, 3BTL, 3ATL oraz 3TE. Była to nagroda za nasze osiągnięcia naukowe, sportowe, a nawet gastronomiczne.

Czytaj więcej

splyw

Spływ kajakowy Technikum Informatycznego Uczniowie Technikum Informatycznego klas 2BTI i 3ATI w dniach 06-10 czerwca 2011 wypoczywali na wycieczce w ośrodku wczasowym „Borowiak” w Okoninach Nadjeziornych, pod opieką wychowawców: Pawła Kubiaka i Romana Pawłowskiego.  Ośrodek położony w Borach Tucholskich nad pięknym rynnowym  Jeziorem Okonińskim.

Czytaj więcej

teologowie

TEOLOGOWIE JEDYNKI Jesteśmy dumni z naszych uczniów i dziękujemy im za całoroczną pracę: Olimpiada Teologii Katolickiej „ Mieć wyobraźnię miłosierdzia”, której organizatorami byli: Wydział Teologiczny Uniwersytetu im. kardynała Stefana Wyszyńskiego (UKSW) w Warszawie oraz Kuria Metropolitalna w Krakowie. Uczniowie przygotowując się do olimpiady poznali podstawowe zagadnienia należące do katolickiego nauczania o miłosierdziu Boga i miłosierdziu chrześcijan wobec bliźnich.

Czytaj więcej

kiermasz

KIERMASZ KSIĄŻEK UŻYWANYCH 2 WRZEśNIA 2011 !!! Do 20 czerwca SU prowadzi zbiórkę używanych podręczników!Podręczniki muszą być opisane/imię i nazwisko w środku  a cena na okładce/ .Lista napisana na komputerze w 2 egz. z następującymi danymi:Imię, nazwisko, klasa i adres e-mail sprzedającego;Spis podręczników / tytuł, autor, wydawnictwo i cena/.  Więcej informacji p. A. Kaliszuk  

Czytaj więcej

I Szkolny Konkurs Poetycki 2011

I Szkolny Konkurs Poetycki 2011Nagroda za całokształt twórczości poetyckiej za talent poparty pasją i zaangażowaniem, za szczególną wrażliwość w operowaniu słowem poetyckim...

Czytaj więcej