powodz

Za walkę z żywiołem. W dniu 10-11-2010 roku uczestnicy akcji przeciwpowodziowej w 2010r zostali uhonorowani medalami i dyplomami uznaniowymi z rąk Marszałka Województwa Wielkopolskiego i Prezesa Zarządu WOPR Województwa Wielkopolskiego.

Czytaj więcej

eco

Warsztaty ekologiczne w ChalinieW dniach 18-19 października 2010 r. odbyły się warsztaty ekologiczne w ramach programu PEPE (promocja ekologii poprzez edukację) zorganizowane przez Wydział Ochrony środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Poznaniu.

Czytaj więcej

dary

Serce dla Lwowa - upominek od św. MikołajaNasza szkoła przyłącza się do akcji charytatywnejorganizowanej przez poznańskie Towarzystwo miłośników Lwowa na rzecz Polakówmieszkających w dawnych polskich województwach.Zbieramy:Pieniądze,Trwałe środki żywnościowe,Artykuły higieniczne,Artykuły szkolne,Zabawki i nowe książki dla dzieci.Dary przynosimy do biblioteki szkolnej do 19 listopada.Liczymy na Waszą hojność i otwarte serca!!!

Czytaj więcej

chopin

FESTIWAL CHOPIN 2010. Mateusz Paszkiewicz laureatem Konkursu Poetyckiego HOMMAGE à CHOPIN   Mamy świadomość, że 2010 rok jest  rokiem szczególnym, uczestniczyliśmy w licznych koncertach i imprezach wpisanych w kalendarz obchodów Roku Chopinowskiego, popularyzujących życie i twórczość wybitnego polskiego kompozytora, Fryderyka Chopina. Cały świat uroczyście obchodził 200. rocznicę jego urodzin.

Czytaj więcej

ratownik

I Powiatowe Zawody w Ratownictwie Wodnym 8 października 2010r. na pływalni Wodny Raj w Swarzędzu  odbyły się I Międzyszkolne Zawody w Ratownictwie Wodnym o Puchar Starosty Powiatu Poznańskiego. Celem imprezy było promowanie zasad bezpiecznego pływania i uprawiania sportów wodnych oraz popularyzacja ratownictwa wodnego wśród młodzieży. Uczestnikami zawodów byli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych..

Czytaj więcej

noga

Finał Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej. 21 października 2010r.  w Kórniku  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w piłce nożnej. W finale o mistrzostwo startowały cztery drużyny. Pierwsze miejsce wywalczyli chłopcy z Zespołu Szkól nr 1 w Swarzędzu 

Czytaj więcej

liryka

V Powiatowy Przegląd Piosenki Lirycznej w Murowanej Goślinie   Gdzie słyszysz śpiew Tam idź Tam dobre serce mają Bo ludzie źli powiadam Ci Ci nigdy nie śpiewają                                J.W. Goethe  

Czytaj więcej