Nowa podstawa programowa

HAROMONOGRAM EGZAMINU ZAWODOWEGO WG. NOWEJ PODSTAWY PROGRAMOWEJ

( klasy II, III, IV)

 

Egzamin pisemny 17 czerwca 2016 r.

Forma elektroniczna  ( sala 13A, 26B, 105B)

godz. 08:00

technik informatyk - kwalifikacja E.12 (15 os. Sala 105 B)

technik logistyk –       kwalifikacja A.30 ( 15 os. Sala 13 A)

technik informatyk + technik logistyk   kwalifikacja  E.12 + A.31 ( 4 os.+6 os sala 26 B)

godz. 10:00

technik logistyk –       kwalifikacja A.30 ( 15 os. Sala 105 B)

technik logistyk –       kwalifikacja A.30 ( 15 os. Sala 13 A)

operator maszyn i urządzeń  odlewniczych - kwalifikacja M.05 ( 16 os. Sala 26B)

godz. 12:00

technik logistyk –       kwalifikacja A.31 ( 16 os. Sala 105 B)

technik logistyk –       kwalifikacja A.31 ( 16 os. Sala 13 A)

technik informatyk -  kwalifikacja E.13 ( 17 os. Sala 26 B)

godz. 14:00

technik logistyk –       kwalifikacja A.31 ( 12 os. Sala 13 A)

technik logistyk –       kwalifikacja A.32 ( 12 os. Sala 26 B)

 

 

Forma papierowa  ( aula)

godz. 10:00

operator obrabiarek skrawających -                 kwalifikacja M.19 ( 14 os.)

mechanik pojazdów samochodowych –           kwalifikacja M.18 ( 13 os.)

tapicer  -                                                                   kwalifikacja A.10  ( 2 os.)

kucharz –                                                                 kwalifikacja T.06 ( 24 os.)

sprzedawca –                                                          kwalifikacja A.18 ( 15 os.)

monter mechatronik –                                          kwalifikacja E.03 (1 os.)

technik żywienia i usług gastronomicznych –  kwalifikacja T.06 ( 12 os.)

technik ekonomista  -                                           kwalifikacja A.35 ( 9 os.)

technik hotelarstwa –                                           kwalifikacja T.11 ( 11 os. )

technik urządz.i syst.energ.odnawialnej           kwalifikacja B.21 ( 12 os.)

technik administracji                                             kwalifikacja A.68 ( 13 os.)

technik mechatronik KKZ -                                   kwalifikacja E.19 (3 os.)

 

 

godz. 12:00

technik mechatronik -                                             kwalifikacja E.18 ( 24 os.)

operator automatyki przemysłowej             -      kwalifikacja M.16 ( 17 os.)

monter mechatronik –                                             kwalifikacja E.04 ( 24 os.)

elektromechanik pojazdów samochodowych – kwalifikacja M.12 ( 12 os.)

 

godz. 14:00

technik rachunkowości KKZ                                  kwalifikacja A.65 ( 17 os.)

 

 

Egzamin praktyczny z dokumentacją

 

23 czerwca 2016 r.godz.09:00 aula

technik logistyk –          kwalifikacja A.31 ( 31 os. )

technik hotelarstwa –  kwalifikacja T.11 ( 11 os.)

technik administracji -  kwalifikacja A.68 ( 13 os.)

 

23 czerwca 2016 r.godz.13:00 aula

technik logistyk –          kwalifikacja A.32 ( 24 os.)

technik BHP -                  kwalifikacja Z.13 ( 1 os. )

23 czerwca 2016 r.godz.16:00 aula

technik logistyk –          kwalifikacja A.30 ( 51 os.)

 

Egzamin praktyczny dokumentacja z komputerem

 

20 czerwca 2016 r.godz.09:00 sala 13A

technik ekonomista  -          kwalifikacja A.35 ( 9 os.)

 

23 czerwca 2016 r.godz.09:00 sala 13 A

technik rachunkowości KKZ       kwalifikacja A.65 ( 12 os.)

 

23 czerwca 2016 r.godz.15:00 sala 13 A

technik rachunkowości KKZ       kwalifikacja A.65 ( 5 os.)

 

 

Egzamin praktyczny wykonawczy z komputerem

 

23 czerwca 2016 r.godz.09:00 sala 109 B

technik mechatronik KKZ -               kwalifikacja E.19 (3 os.)

 

 

Egzamin praktyczny wykonawczy

 

10.06.2016 r. ( KKZ) sala 108 B

technik mechatronik  - kwalifikacja E.03 ( 1 os.)

(1_zm. godz. 09:00;)

 

13.06.-14.06. 2016 r. sala 108 B

monter mechatronik –        kwalifikacja E.04 ( 31 os.)

(1_zm. godz. 09:00; 2_zm. godz. 15:00;)

 

 

13.06.-14.06. 2016 r. sala 102 B

technik informatyk - kwalifikacja E.13 ( 19 os.)

(1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

13.06. 2016 r. sala 107 C

technik żywienia i usług gastronomicznych –  kwalifikacja T.06 ( 12 os.)

 (1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

13.06.-14.06. 2016 r. sala 102 B

technik informatyk - kwalifikacja E.13 ( 19 os.)

(1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

13.06.-15.06. 2016 r. sala 25 B  i 26 B

operator obrabiarek skrawających -    kwalifikacja M.19 ( 17 os.)

 (1_zm. godz. 08:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

13.06.-15.06. 2016 r. sala 12 A

sprzedawca –                 kwalifikacja A.18 (32 os.)

 (1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

 

14.06. – 16.06.2016 r. sala 107 C

kucharz –  kwalifikacja T.06 ( 19 os.)

 (1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

20.06.-21.06. 2016 r. sala 102 B

technik informatyk - kwalifikacja E.12 ( 17 os.)

(1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

20.06-23.06.2016 r. sala 108 B

technik mechatronik -               kwalifikacja E.18 ( 25 os)

 (1_zm. godz. 09:00; 2_zm. godz. 15:00;)

 

 

23 czerwca 2016 r. sala 108 B

technik mechatronik KKZ -               kwalifikacja E.18 (1 os.)

(1_zm. godz. 09:00;)

 

23 czerwca 2016 r. sala 108 B

operator automatyki przemysłowej     -      kwalifikacja M.16 ( 4 os.)

(3_zm.godz. 16:00)

 

 

24,25,27 czerwca 2016 r. sala 108 B

operator automatyki przemysłowej             -      kwalifikacja M.16 ( 25 os.)

(1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

27.06.2016 r. ( Odlewnia VW)

operator maszyn i urządzeń  odlewniczych - kwalifikacja M.05

(1_zm. godz. 08:00; 2_zm. godz. 12:00; 3_zm.godz. 16:00)

 

28.06.2016 r. ( Odlewnia VW)

operator maszyn i urządzeń  odlewniczych - kwalifikacja M.05

(1_zm. godz. 08:00;)